BURSA İL MEM ARGE

14. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ BÖLGE YARIŞMASI DUYURUSU

14. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ BÖLGE YARIŞMASI 
14. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ BÖLGE YARIŞMASI DUYURUSU

14. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nın bölge aşaması proje değerlendirmeleri 13 -14 -15 Ekim 2020 tarihleri arasında çevrimiçi olarak yapılması planlanmıştır. Belirtilen tarihlerin öncesinde bölge değerlendirmelerine davet edilen proje sahiplerine değerlendirmeye alınacakları tarih ve saat  aşağıda yer almakta olup ve çevrimiçi bağlantı adresleri e-posta yoluyla gönderilecektir.
Proje sahibi öğrencilere ve danışman öğretmenlere yarışma süreciyle ilgili bilgilendirme ilerleyen süreçte e-posta ile iletilecektir.

İlimizdeki okullarımızda, 24 projemizde görev yapan danışman öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yönelik, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimimiz tarafından "Çevrimiçi Etkili Sunum Teknikleri" hakkında bir eğitim planlanmaktadır. Ekli listede bilgileri yer alan ilgili danışman öğretmenlere bu eğitim öncesinde aşağıda belirtilen linkte yer alan formun en geç 6 Ekim 2020 kadar doldurulmasının sağlanması ve Müdürlüğümüz AR-GE birimi tarafından 8 Ekim 2020 tarihinde eğitim verilmesi planlanmaktadır.

 

 

Link:

https://forms.gle/AV36pB2awxmb1RLA7

02-10-2020

Bağlarbaşı Mahallesi 2. Nilüfer Sokak No 43 Osmangazi / Bursa - 90 224 225 25 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.