BURSA İL MEM ARGE

BTM&Ar-Ge Alan Gezi Rehberi Öğretmen Toplantısının 3.sü düzenlendi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi(BTM) ve İl Milli Eğitim Ar-Ge Birimi ile ortaklaşa düzenlenen öğretmen toplantısının 3.sü 7 Kasım 2018 Cuma günü BTM´de  yapıldı.Toplantının amacı;Öğretmenlerin öğrencileri ile düzenledikleri gezilerin  daha planlı,programlı,destekli ve dolayısıyla daha verimli gerçekleştirilmesi ve alan gezi rehberi kitapçığı hazırlanması amaçlanmaktadır.
BTM&Ar-Ge Alan Gezi Rehberi Öğretmen Toplantısının 3.sü düzenlendi.

Bursa İl Milli Eğitim Ar-Ge Birimi Öğretmenleri Gürhan DİKMEN, Barış MEMİŞ ve Şükrü BAYRAM´ın liderliğinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi(BTM) öğretmenlerinin evsahipliğinde,ilimiz okullarında görevli her alandan iki öğretmenin de katıldığı 3.sü düzenlenen toplantı BTM toplantı salonunda 7 Kasım Cuma günü 2 oturum şeklinde düzenlendi.Öğretmenlerimiz 1 ders saati 40 dakika üzerinden öğrencilerine nasıl bir gezi yaptıracaklarını önce ekip arkadaşlarıyla planladılar sonra da uygulamalı olarak ´Keşif zamanı´ etkinliğinde yapıldı. Toplantıların verimli olduğu ve  devam etmesi gerektiği vurgulandı,toplantı dilek ve temmeniler ile sona erdi.

 

 

09-12-201809-12-201809-12-201809-12-2018

BTSO Eğitim Vadisi Veysel Karani Mah. Osmangazi / Bursa - 90 224 215 25 39

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.