BURSA İL MEM ARGE

BURSA ÖĞRETMEN AKADEMİSİ OCAK AYI ATÖLYE PROGRAMI

Bakanlığımızın 2023 vizyon belgesinde yer alan hedefleri doğrultusunda öğretmenlerimizin, 21. Yüzyılda değişen dünya koşullarına daha hızlı uyum sağlamalarını, gelişen teknolojiye daha kolay adapte olmalarını, öğrencilerine yaşam boyu rehber olarak doğru karar vermelerine yardımcı olmalarını, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamaları amacıyla Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi bünyesinde Bursa Öğretmen Akademesi kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.
BURSA ÖĞRETMEN AKADEMİSİ OCAK AYI ATÖLYE PROGRAMI

Birimimiz tarafından yürütülen Bursa Öğretmen Akademisi faaliyetleri kapsamında ilimiz resmi okullarında görev yapan öğretmenlerin; gönüllülük esasıyla ve ders dışı vakitlerde iştirak edecekleri, kişisel ve mesleki gelişimlerini artırmaya yönelik her ay önceden belirlenen ve takvimi oluşturulan konularda uygulamalı atölye çalışmaları düzenlenmesi planlanmaktadır.

Aşağıda OCAK ayı için belirlenen eğitim atölyelerine katılmak isteyen öğretmenlerin başvuru formunu en geç 02.01.2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

 

DİJİTAL İNTERAKTİF TAKVİMİ İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.

 http://bursaarge.meb.gov.tr/boa/ocak/

 

Sıra No Etkinlik Tarihi Etkinlik Türü Etkinliğin Adı Eğitmen Yer Katılımcılar Kontenjan
1

07.01.2019

Atölye Dijital İçerik Hazırlama Mehmet Fatih BÜTÜN BTSO Eğitim Vadisi Uzem Salonu Tüm Öğretmenler 20
2 09.01.2019 Atölye BTM&Maker Hareketi BTM(Bursa Büyükşehir Bilim ve Teknoloji Merkezi) Eğitmenleri BTM(Bursa Büyükşehir Bilim ve Teknoloji Merkezi) Fen ve Teknoloji Öğretmenleri ile BİLSEM Öğretmenleri 20
3 10.01.2019 Atölye P4C (Çocuklar İçin Felsefe) Gülşah KÖKSAL ALPDAĞ BTSO Eğitim Vadisi Toplantı Salonu Tüm Öğretmenler 20
4 16.01.2019 Atölye Yaşam Koçluğu 

Harun KIZIK

BTSO Eğitim Vadisi Toplantı Salonu Tüm Öğretmenler 20

 

DİJİTAL İÇERİK HAZIRLAMA ATÖLYESİ - Bu ay yeni başvuru alınmayacaktır. Daha önceki aylardan başvuran öğretmenlerimizin başvuruları değerlendirilecektir.

 

P4C (ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFE) ATÖLYESİ - Başvuru İçin Tıklayınız!

 

BTM&MAKER HAREKETİ ATÖLYESİ - Başvuru İçin Tıklayınız!

 

YAŞAM KOÇLUĞU ATÖLYESİ -  Başvuru İçin Tıklayınız!

 

BTSO Eğitim Vadisi Veysel Karani Mah. Osmangazi / Bursa - 90 224 215 25 39

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.